LASKO - BIURO RACHUNKOWEZ DOŚWIADCZENIEM

Historia

Biuro Rachunkowe Lasko powstało w roku 1991 i działa do tej pory na wrocławskim rynku biur rachunkowych.

Od tego czasu firma umocniła swą pozycję wśród licznej konkurencji, a także zdobyła duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze księgowej firm z wielu branż.

Doświadczenie

Z naszych usług korzystają spółki prowadzące działalność w Polsce, a także posiadające swoje oddziały za granicą.

Świadczymy usługi księgowe dla dużych firm z udziałem kapitału zagranicznego. Są to firmy produkcyjne oraz między innymi z branży budowlanej i developerskiej. Prowadzimy także księgowość dla małych firm: spółek cywilnych, a także firm jednoosobowych.

Klienci

Nasze biuro rachunkowe jest firmą z ponad dwudziestoletnią tradycją, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów. Przede wszystkim dbamy aby nasz Klient decydując się na usługi księgowe prowadzone przez nasze biuro rachunkowe uzyskał pełny zakres świadczonych usług finansowych. Usługi jakie świadczy nasze biuro księgowe to nie tylko usługi rachunkowe.

Aby zapewnić naszym Klientom usługi najwyższej jakości współpracujemy tylko z wybitnymi doradcami podatkowymi, rzetelnymi kancelariami prawymi, biegłymi rewidentami, a także z najlepszymi specjalistami z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) i medycyny pracy. Bo tylko wybór najlepszych w swojej dziedzinie wzbogaca nasze biuro księgowe, co oczywiście przekłada się na efekty naszej pracy.

W portfolio wielu klientów naszej firmy są zarówno spółki prawa handlowego z kapitałem zagranicznym, małe i te średnie przedsiębiorstwa jak również małe ale prężnie rozwijające się, jednoosobowe firmy. Mimo, że naszą siedzibą jest Wrocław to obsługujemy także Klientów z terenu całego Dolnego Śląska