PEŁNAKSIĘGOWOŚĆ

Oferta

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który świadczy kompleksowe usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w pełnej księgowości, czyli w bardzo rozbudowanym i skomplikowanym systemie ewidencji. Wykorzystuje się go nie tylko do obliczania podatków, ale również do oceny pełnego obrazu sytuacji finansowej firmy, co bywa przydatne m.in. podczas poszukiwania strategicznych inwestorów lub też chęci skorzystania z kredytu bankowego we Wrocławiu. Zasady dotyczące prowadzenia rachunków są jednakowe dla wszystkich przedsiębiorstw – regulują je stosowne ustawy.

Pełna księgowość to proces, który wymaga skrupulatności, a także ogromnej wiedzy. Księguje się zarówno operacje gotówkowe, jak i bezgotówkowe przy zastosowaniu tzw. systemu podwójnego zapisu. Należy również prowadzić ewidencję przychodów i kosztów oraz regularnie sporządzać sprawozdania finansowe. Tego typu rozliczenia są obowiązkowe w przypadku spółek oraz osób fizycznych, których dochody za poprzedni rok podatkowy przekroczyły 2 miliony euro, a Wrocław jest miastem, gdzie działa wiele takich przedsiębiorstw.

Profesjonalizm i kompleksowa obsługa

Szukają Państwo biura rachunkowego zajmującego się pełną księgowością we Wrocławiu? Nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Na rynku działamy od 1991 roku i od tego czasu obsługujemy różnego typu firmy, także posiadające oddziały za granicą. Współpracujemy z markami rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie. Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Przepisy dotyczące podatków, rachunkowości stale się zmieniają, dlatego musimy być na bieżąco z nowelizacjami ustaw, aby świadczone przez nas usługi księgowe zawsze spełniały wysokie wymagania.

Jeśli interesuje Państwa pełna księgowość Wrocław to idealne miejsce na znalezienie odpowiedniego biura rachunkowego. Współpraca z naszą firmą gwarantuje przede wszystkim kompleksowe podejście. Nie tylko prowadzimy księgi handlowe, podatkowe, ale także zajmujemy się sprawami kadrowo-płacowymi. Oferujemy także konsultacje dla osób fizycznych i prawnych oraz podpowiadamy, jak optymalizować koszty podatkowe. Ponadto sporządzamy sprawozdania i deklaracje. Przygotowujemy roczne zeznania podatkowe oraz kontaktujemy się w Państwa imieniu z przedstawicielami instytucji finansowych. Dzięki temu mogą Państwo skupić się na prowadzonym biznesie, a sprawy rachunkowe i kadrowe powierzyć nam.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej bądź skonsultować się z nami telefonicznie.