KSIĘGAPRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Oferta

Jeśli szukają Państwo dobrego biura rachunkowego we Wrocławiu, nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Obsługujemy małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Prowadzimy księgę przychodów i rozchodów, która jest obowiązkowa w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych, jawnych, partnerskich zarządzanych przez osoby fizyczne (jeśli uzyskane przez nie przychody netto za poprzedni rok podatkowy nie przekroczyły 2 milionów euro).

Księga przychodów i rozchodów służy do ewidencjonowania operacji gospodarczych w uproszczony sposób. Na jej podstawie ustala się wysokość podatku dochodowego od osób fizycznych. Zapisuje się w niej m.in. przychody ze sprzedaży, wydatki związane z zakupem towarów handlowych i materiałów podstawowych, a także koszty poniesione z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. W ten sposób przedsiębiorca zyskuje pełny obraz kondycji finansowej firmy, co ułatwia mu podjęcie kluczowych decyzji związanych z dalszym rozwojem biznesu.

Kompleksowa obsługa i zaangażowanie

Tworzymy zespół doświadczonych księgowych i doradców podatkowych. Angażujemy się w wykonywane zlecenia. Kładziemy ogromny nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Zdajemy sobie sprawę, że przepisy podatkowe często się zmieniają, dlatego musimy być na bieżąco z najnowszymi rozporządzeniami. Takie podejście stanowi gwarancję profesjonalnego wykonania usługi. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem – na rynku działamy od 1991 roku. Przez ten czas udało się nam zdobyć zaufanie wielu znaczących firm, dla których Wrocław jest głównym terenem działalności.

Przedsiębiorcy doceniają nas również za kompleksowe podejście. Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem pełnej i uproszczonej księgowości, ale świadczymy usługi z zakresu spraw kadrowo-płacowych. Jeśli są Państwo zainteresowania naszą ofertą, zachęcamy do wypełniania formularza znajdującego się na stronie internetowej bądź kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy wycenę.